Duks Piazza Italia

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: N/A Kategori:

Përshkrim

Duks blue nga brendi PIAZZA ITALIA

Informacion shtesë

Brendi

PIAZZA ITALIA

Ngjyra

blue

Gjinia

DJALË 3-14

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Duks Piazza Italia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *