E kaluara, e tashmja, e ardhmja e një brendi IKONE

Guess u krijua në vitin 1981 nga vëllezërit Marciano. Guess operon në shumë vende të botës, me mbi 1500 dyqane. Koleksionet e Guess shquhen për cilësinë dhe elegancën që ofrojnë. Në MINIMAX mund të gjeni veshmbathje për femra dhe meshkuj nga brendi Guess.

REHATIA MBI TË GJITHA

Geox u themelua në vitin 1995 nga Mario Polegato. Geox është ndërtuar mbi frymëmarrjen, duke ju fuqizuar të ecni përpara me energji natyrore. Geox kombinon dizajnin e frymëzuar nga urbani me teknologjitë inovative për të krijuar koleksione unike të këpucëve dhe veshjeve.

STIL, CILËSI, REHATI

Replay u krijua në vitin 1978 nga Claudio Buziol. Replay është një brend italian i xhinseve dhe veshjeve inteligjente të rastësishme, që ndan stilin e saj autentik dhe bashkëkohor, në të gjithë botën me mbi 5000 dyqane. Misioni I kësaj kompanie është të shkëlqej në stilin, dizajnin dhe cilësinë e produkteve të saj.

QËNDRO I INSPIRUAR

Puna e palodhur, inovacioni dhe dashuria janë të gjitha pjesët kryesore të historisë së TIMBERLAND. Në vitin 1973 u shpikën çizmet origjinale të quajtura “TIMBERLAND”.
TIMBERLAND ka zgjeruar rrjetin e tyre duke sjellur për ju dhe linjën e veshjeve, të cilat janë të njohura për stilin dhe cilësinë e tyre.

ELEGANCË UNIKE

Imperial u krijua në vitin 1978 nga sipërmarrësit Adriano Aere dhe Emilia Giberti. Që atëherë reputacioni I brendit dizajni dhe cilësia janë në rritje të vazhdueshme. Imperial operon në shumë vende të botës me mbi 1500 dyqane. Fuqia e tij kryesore është aftësia për të hipur në tendencat më të fundit, duke qenë në gjendje të krijojë me shpejtësi modeled he koleksionie mbreslënëse.

Na ndjekni ne Instagram

Veshjet sportive dhe të Përditshme në MINIMAX Online
Veshje sportive dhe të përditshme të modës së fundit për meshkuj, femra dhe fëmijë ju presin në dyqanin online MINIMAX. Gama e gjerë përfshin gjithçka që ju nevojitet për sporte ose aktivitete të tjera spotive dhe të përditshme. Duke perfshirë të gjithë, si tipat sportiv po ashtu edhe tipat që dëshirojnë veshje për një përditshmeri sa më të thjeshtë dhe të rehatshme në çdo kohë mund të përdorin me lehtësi avantazhet e dyqanit në internet. Në MINIMAX ju mund të blini lehtësisht veshjet sportive apo ato të përditshme kudo që ndodheni përmes celularit apo kompjuterit e tabletit tuaj.