Maicë Piazza Italia

S’ka stok për këtë produkt dhe s’mund të blihet.

SKU: N/A Kategori:

Përshkrim

Maicë yellow nga brendi PIAZZA ITALIA

Informacion shtesë

Brendi

PIAZZA ITALIA

Ngjyra

yellow

Gjinia

DJALË 3-14

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Maicë Piazza Italia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *